Vaillant Soğuk Suyla Banyo Yapmaktan Sıkıldım !

Hasan S. |

Türkiye'nin önde gelen markalarından birinin kombisini kullanıyoruz. . İşimizi sağlama alalım diye garanti uzatma gibi ekstra ücret gerektiren her şeyi yaptırdık .Ama gel gör ki sıcak suya hasretiz . Ben banyoda bir saat sıcak su gelmesini bekleyip defaatle yarı çıplak banyodan çıkıp kombiyi kontrol ederek,en sonunda da sınır olup soğuk suyla banyo yapmak zorundamıyım ?

10 senedir her 2 evimde de Vaillant kullanıyorum bıktım illallah ettim artık. Tamir edemiyorsanız değiştirin .Her tamire gelişinizden sonra ben sizi tekrar aynı sorunla çağırmak zorunda mıyım? Artık gına geldi tamire çağırmıyoruz bile. .Garantili olan kombiyi Allah'a Havale ettim kafasına eşince çalışıyor.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Sıcak Su Problemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan S.
  26 Haziran
  17:27

  Özellikle gönderdikleri teknik personel den çok memnun kaldım. ilk defa işinin ehli güleryüzlü işini severek yaptığını hisseettiren biriyle karşılaştım.
  Bundan onceki 3 teknik eleman söke takıla kırılmış olan ön paneli değiştirmeye tenezzül bile etmedi zorlaya zorlaya kırık malı yerine geri taktılar bu arkadas benim şikayetimde önpanelle alakalı bir sey olmamasına ragmen onuda sipariş etti. Şuan için cihazda bir sorun yok gibi görünüyor. ileriki günlerde tekrar kontrol edecekler.Keşke telefonla servis talep ettiğimizde gelen personellerde bu şekilde işinin ehli olsa.

 • 24 Haziran
  09:32

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır


  Saygılarımızla,
  Vaillant
  444 2 888