21 Kasım 2013

Vaillant Servisi Ses Sorununu 7 Ayda Gideremedi!

Eylül 2013 ayında Vaillant kombimin garantisi bitti. Garanti süresi içerisinde ses nedeniyle 2 defa işlem yapıldı. Havaların soğuması ile beraber 10 gündür kombinin ısıtma kısmını tekrar kullanmaya başlamamla birlikte ses sorunu tekrar ortaya çıktı. Konu ile ilgili Vaillant servisini aradığımda kesinlikle bundan sonraki tamiratın para ile yapılacağı söylendi.

Garanti süresinde yapılamayan ve şu anda tekrar ortaya çıkan bu arızanın garanti kapsamına girmesi gerektiği, çünkü kombinin ısıtmasını son 7 aydır kullanmadığımı belirttim. Aynı arıza hala ortaya çıkıyorsa bu önceki yapılan işlemlerin pansuman tedbir olarak yapıldığını da ortaya koyar. Konu ile ilgili bir açıklama bekliyorum şimdilik.

Fatih 367 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Ocak 2014

    Bu nasıl bir işlenmiş ki, Ocağın biri oldu hala sonuçlanmadı. Ben 1400 tl. ye aynı özelliklerdeki bir kombiyi alacakken, isminden dolayı 1800 tl. vererek Vaillant aldım. Ama geldiğim yere baktığımda Vaillant aldığıma pişman oldum. Hoş Türkiyemizin bir gerçeği aslında. Aynı durum Almanya da olsa sanırım sonuç böyle olmazdı.

  • Fatih27 Kasım 2013

    Şu ana kadar geçen 6 gün içerisinde Vaillant firmasından bir geri dönüş yapılmamıştır.

  • Vaillant Temsilcisi21 Kasım 2013

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön