03 Aralık 2013

Vaillant Servisi İşlem Yapmadan Ücret Aldı!

Kombinin su akıtma probleminin giderilmesi için servis çağırdım. Gelen yetkili kombiye hiçbir işlem yapmadan, tesisatçı çağırıp problemin çözülmesi gerektiğini söyleyip 40 tl servis ücreti aldı ve yetkili servis belgesine aslına uygun olmayan 20 dk. işlem yapıldığını yazdı.

Sadece servis ücreti almak üzere evime gelindiği aşikardır. Bu sebepten dolayı Vaillant gibi büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini bir tarafa bırakarak, sadece para kazanmak amaçlı bir servis ağına sahip olduğunu üzülerek anladım. Yetkililerinde böyle bir şirket politikasının sadece markadan soğutma olarak algılandığını bilmeleri gerektiğini düşünüyor ve bu gibi yanlışlardan hemen dönmelerini diliyorum.

Yasin 420 Okunma

Cevaplar

  • Yasin08 Aralık 2013

    Şikayetim üzerine firma yetkilisi ve teknik servis yetkilisi bana ulaştı.Problemimle ilgilenileceği, su akıtan parçanın sipariş verildiği geldiğinde değiştirileceği söylendi.Parça geldiğinde bana ulaşıldı ve 189 tl parça ücreti karşılığında değiştirileceği söylendi. Firma için paranın herşeyden önce geldiğini bildiğim için tedbir olarak tesisatçıya danıştım ve 30 tl ye parçayı değiştirttim, problemi hallettim. Bu süreçte beni maddi zarar ve zaman kaybına uğratan Vaillant firmasını kınıyorum...

  • Vaillant Temsilcisi03 Aralık 2013

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön