Vaillant Servisi İşlem Yapmadan Ücret Aldı!

Yasin A. |

Kombinin su akıtma probleminin giderilmesi için servis çağırdım. Gelen yetkili kombiye hiçbir işlem yapmadan, tesisatçı çağırıp problemin çözülmesi gerektiğini söyleyip 40 tl servis ücreti aldı ve yetkili servis belgesine aslına uygun olmayan 20 dk. işlem yapıldığını yazdı.

Sadece servis ücreti almak üzere evime gelindiği aşikardır. Bu sebepten dolayı Vaillant gibi büyük bir firmanın müşteri memnuniyetini bir tarafa bırakarak, sadece para kazanmak amaçlı bir servis ağına sahip olduğunu üzülerek anladım. Yetkililerinde böyle bir şirket politikasının sadece markadan soğutma olarak algılandığını bilmeleri gerektiğini düşünüyor ve bu gibi yanlışlardan hemen dönmelerini diliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme Su Akıtma-Su Tahliye

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin A.
  08 Aralık
  17:54

  Şikayetim üzerine firma yetkilisi ve teknik servis yetkilisi bana ulaştı.Problemimle ilgilenileceği, su akıtan parçanın sipariş verildiği geldiğinde değiştirileceği söylendi.Parça geldiğinde bana ulaşıldı ve 189 tl parça ücreti karşılığında değiştirileceği söylendi. Firma için paranın herşeyden önce geldiğini bildiğim için tedbir olarak tesisatçıya danıştım ve 30 tl ye parçayı değiştirttim, problemi hallettim. Bu süreçte beni maddi zarar ve zaman kaybına uğratan Vaillant firmasını kınıyorum...

 • 03 Aralık
  10:49

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır

  Saygılarımızla,
  Vaillant
  444 2 888