Ali K. Teşekkür Mesajı

Özellikle sikayetvar.com çalışanlarına çok teşekkür ediyorum sorunları doğru adreslere ve çok hızlı bir şekilde ilettiğiniz için

Vaillant Kombi Su Akıtıyor Bayii İlgilenmiyor!

Ali K. |

Yaklaşık bir buçuk sene önce tesisatı ve kombisi ile kaliteli olsun diye Vaillant bağlattık . Ancak bir sabah balkonumuzu ve odanın bir kısmını su bastı . Kaçan doğalgaz parası, su parası bir yana tesisatı yapan Gürsa adlı bayinin sahipleri devrettikleri için( sadece sahibi değişmiş bayi duruyor) biz yapmadık deyip gelip bakmıyorlar bile .

Vaillant'a da 3 gün oldu şikayet edeli hala ses seda yok . Biz hala ocakta su kaynatıp duş yapıyoruz. Bu kadarına da pes doğrusu.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Su Akıtma-Su Tahliye

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  22 Ağustos
  21:32

  Özellikle sikayetvar.com çalışanlarına çok teşekkür ediyorum sorunları doğru adreslere ve çok hızlı bir şekilde ilettiğiniz için

 • Ali K.
  22 Ağustos
  21:29

  sorunum hallolmuştur bayi sahibi Ömer Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum ancak 4 gün boyunca şikayetimi bayi yönetimine iletmeyen 4442888 numaralı hattaki Vaillant müşteri temsilcilerinden bazılarının görevini layığı ile yapmadığını düşünüyorum.

 • Ali K.
  21 Ağustos
  23:54

  başlayan bir işlem yoktur 4 gündür oyalama işlemleri devam etmektedir. İlk uğradığım sıradan bir kombi markasının personeli bile milyon kat daha fazla alaka göstermişlerdir aramış ve ne zaman gelelim diye sormuşlardır isteyenlere markayı verebilirim henüz daha yaptırmamış olsamda insanla nasıl ilgilenilceğini görmüş olurlar.

 • 21 Ağustos
  14:53

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır


  Saygılarımızla,
  Vaillant
  444 2 888