27 Haziran 2016

Vaillant İlgisiz Destek...

Klimayı sıfırken çalıştırdığımın 2.günü iç ünite şu akıtmaya başladı. Öyle bir sistemleri var ki, arıyorum; termosifon gözüküyor ürününüz diyorlar. Hayatımda termosifon almadım ne diyorsunuz diyorum zor bela klima olduğunu ikna ediyorum. 1 hafta boyunca 444'lü numarayı en az 6 defa aradım, 4 defa bana gerekli servislere ileteceklerini bildirdiler.

2 defa da yetkili servis numarası verip benim aramam gerektiğini söylediler. Yetkili servisler, tamam geliriz diyorlar, ürünün garantili olduğunu söylüyorum, 'haa o zaman biz gelemeyiz' diyorlar, para almayacaklar ya. Bu derece samimiyetsiz, etik dışı, amatör çalışan bir yetkili servisleri var. İsim soyisim şeklinde geçen bir yetkili serviste ise, X beye ileteceğim diyor. Sanki musluk tamir ettirmek için Ulus'ta bir yeri arıyorum. Bu kadar ilgisiz, bu kadar ürünün arkasında durmayan başka firma görmedim.

Eren 1.018 Okunma

Cevaplar

  • Eren27 Haziran 2016

    Yapılan işlem şu, gelemeyiz oraya diyen yetkili servis beni arayıp, gelemiyoruz Sinpaş Yapı Altınoran yönetimini arayın onlar ilgilenecek diyorlar. Ürün yeni açılmış garantili neden başkasına iş yaptırıyorum garanti bozulmaz mı diyorum, biz bakmıyoruz onlar bakacaklar diyorlar. Çözümünüz bu. Kutluyorum

  • Vaillant Temsilcisi27 Haziran 2016

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön