26 Ekim 2016

Vaillant Ek Garanti Ve Çözülemeyen Ana Kart Arızası...

Vaillant'tan 2015 Temmuz ayında kombi ve +2 yıl ek bakım garantisi satın aldım. Kombim arızalanınca teknik servis kombinin ana kartında problem olduğunu, 685 TL ücretle değişeceğini söyledi. Ek garantinin neleri kapsadığını sorduğumda özellikle ana kart arızasını kapsadığını söylediler.

Şikayet için bildirdim ve birkaç kez farklı yetkililer ile görüştüm. İlk aramamda yapılan işlemin ek garanti kapsamında olduğunu, 2. aramamda ana kart arızası ek garantiye girmediğini tekrar aradığımda arkadaşlar size yanlış aktarmış kesinlikle girdiğini söylediler.

En son genel merkezden bir yetkili ile görüştüm ve kesinlikle bu sorunun çözeceğini bu yanlışlığın giderileceğini söyledi. Ben problemin giderilmesi için beklerken müşteri hizmetleri tarafından aranıp "isterseniz ek garanti sözleşmenizi hemen iptal edip ücretini iade edebileceklerini söylediler. Bu sorunun acilen çözümlenmesini istiyorum.

Ahmet 1.861 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı10 Kasım 2016

    Vaillant genel merkezden Güldane hanım ve Hamza Beyin yardımı ve ilgilendikleri için teşekkür ederim.

  • Ahmet 10 Kasım 2016

    Vaillant genel merkezden Güldane hanım ve Hamza Beyin yardımı ve ilgilendikleri için teşekkür ederim. Ayrıca Sikayetvar.com ekibine teşekkürler.

  • Vaillant Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 2 888 no’lu Çözüm Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vaillant – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.vaillant.com.tr 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön