Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Uzobet İnternetten Direkt Giriş Yapamıyorum

profile
Samed
09 Eylül
164
Samed'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler sorun bendeymiş site gayet iyi karalama yürütülmüş bu site üzerinden çok belli bu kadar büyük bir site nası 500 liranızı vermesin. Teşekkürler...”

Siteye bir türlü giremiyorum. Yok Makrobet yok o bet bu bet çıkıp duruyor. Siteye girerken. İlla her seferinde TV den orj adreslerine tıklamam gerekiyor. Tv yazınca da direkt çıkmıyor öyle kalıveriyor siteye her girdiğimde ise benden kullanıcı adı şifre istiyor. Beni hatırla diye seçenek koysalar iyi olur

Samed
Samed
11 Eylül 00:17

Teşekkürler sorun bendeymiş site gayet iyi karalama yürütülmüş bu site üzerinden çok belli bu kadar büyük bir site nası 500 liranızı vermesin. Teşekkürler...

Benzer Şikayetler

1

Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı

profile
Bayram
3 hafta önce
8

Uzobet sitesine 1.000 TL yükleme yaptım, 4490 TL kazanç sağladım ve çekim yaptım. Önce reddedildi sonra belge istendi tüm belgeleri ilettim sonra hesabım kapatıldı risk birimi karar aldı denildi. Gereksizce tüm bakiyeme el koydular böyle bir saçmalık görmedim.

Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı
Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı
1

Uzobet Hesabım Kapatıldı Ve Açılmasını İstiyorum

profile
Ramazan
26 Eylül
66

Uzobet sitesinde kazanç sağladım ve bilgilerimi istediler. Bilgilerim doğruyken benim hesabımı kapattılar ve ben 'Client locket' yazıyor, siteye giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım? Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar, size sesleniyorum. Benim hesabım engellendi, komple kapatıldı.

Uzobet Hesabım Kapatıldı Ve Açılmasını İstiyorum

Uzobet 28 Bin Tl Vermedi

profile
Kadırgalı
19 Eylül
164

Uzobet'e 1000 lira para attım ve bakiyemi 28 bin tl yaptım çekim sağladığımda benden kimlik onayı istediler kimliğimi onaylamayıp üstüne paramıda yediler Uzobet pişmanlıktır.

1 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ozturk
Ozturk

Uzobet bambaşka güzel bir site ve güzel kazançlar veriyor

Benzer Şikayet Yaz