Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Uzobet Çekim İşlemini Sonuçlandırmıyor

profile
Berkay
07 Eylül
211

Yatırım tutarları ortalama 2-5k bandında bir üye olmama rağmen, uzobet'ten 10k çekim yapmak istediğimde tam 15 saat beklettiler. Sonrasında hesabınız onaylı değil bahanesiyle kimlik selfie, kimlik önyüz ve arka yüzünü talep ettiler. İstenen belgeleri gönderdim.

Fakat sorun farklı, bu nedenle bilinçli olarak kayıp yaşayarak bakiyemi 6k bandına çektim; tekrar talep verdim. Şimdi de üyeliğimi kapatacaklar muhtemelen, oldukça küçük çaplı bir site. Aşağıdaki propaganda amaçlı fake şikayetlerden olmadığı için ekran görüntülerini ekliyorum. Gelişme olursa yazacağım.

Berkay
Berkay
16 Eylül 09:50

Sonuç alamadığım için bakiyeyi sıfırlayıp siteyle ilişiğimi tamamen kestim, 100 dolardan fazla çekim yapamazsınız bu sitede illa sorun yaratır. Saçma sapan Bonus sisteminden belli zaten kesinlikle bulaşmayın arkadaşlar.

Benzer Şikayetler

1

Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı

profile
Bayram
02 Kasım
8

Uzobet sitesine 1.000 TL yükleme yaptım, 4490 TL kazanç sağladım ve çekim yaptım. Önce reddedildi sonra belge istendi tüm belgeleri ilettim sonra hesabım kapatıldı risk birimi karar aldı denildi. Gereksizce tüm bakiyeme el koydular böyle bir saçmalık görmedim.

Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı
Uzobet Bakiyeme Gereksizce El ✋ Koydular Hesap Kapatıldı
1

Uzobet Hesabım Kapatıldı Ve Açılmasını İstiyorum

profile
Ramazan
26 Eylül
66

Uzobet sitesinde kazanç sağladım ve bilgilerimi istediler. Bilgilerim doğruyken benim hesabımı kapattılar ve ben 'Client locket' yazıyor, siteye giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım? Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar, size sesleniyorum. Benim hesabım engellendi, komple kapatıldı.

Uzobet Hesabım Kapatıldı Ve Açılmasını İstiyorum

Uzobet 28 Bin Tl Vermedi

profile
Kadırgalı
19 Eylül
164

Uzobet'e 1000 lira para attım ve bakiyemi 28 bin tl yaptım çekim sağladığımda benden kimlik onayı istediler kimliğimi onaylamayıp üstüne paramıda yediler Uzobet pişmanlıktır.

1 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Cefa
Cefa

Uzobet pişmanlıktır, deneme bonusu var deyip vermemek en basiti

Benzer Şikayet Yaz