16 Mart 2013

Uyurkeningilizce.net İade Almıyorlar!

Uyurkeningilizce. net adresine sahip siteden 16 günde İngilizce öğrenme garantisi veren bir dinleme cihazı içerisinde derslerin olduğu bir cihaz satın aldım. Sitelerinde 30 gün iade yapabileceğimizi söylüyorlarken 7 gün içinde ben iade etmek istediğimi bildirdim. Ama iade bölümü denen internet sitelerindeki alanda kimlik ve fatura sureti istiyorlar. Ayrıca faturayı da 1 hafta sonra gönderiyorlarmış.

Şirketleri o kadar çok iade almış ki fatura kesmemek için bekliyorlarmış. Nüfus cüzdanımın fotokopisini sisteme yüklemezsem iade almayacaklarmış. Ben derde düştüm bari siz uğraşmayın. Acilen paramı geri almak istiyorum ve kesinlikle kimlik suretini yüklemeyeceğim!

Elif 575 Okunma

Cevaplar

  • Elif 20 Nisan 2013

    Kesinlikle bulaşmayın derim. Tam anlamıyla dolandırıcılar. Tlf numaralarını sürekli değiştiriyorlar. İade etmek istiyorum. Sahte bir iade bölümü oluşturmuşlar. Fatura suretini yüklemenizi istiyorlar. Yüklüyorsunuz ve lütfen eksiksiz doldurun deyip sürekli hata veriyor. Arıyorum mail adresi verin oraya göndereyim diyorum öyle bir yetkimiz yok diyorlar. Yetkiliyle görüşeyim diyorum yetkili diye bir şey yok. Şaka gibiler! Tüketici haklarına şikayet ettim. Sonucu bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön