21 Şubat 2013

Uydunet'te Sorunlar Bitmiyor!

Daha önce bağlantı kesintileri ve müşteri hizmetleri hakkında yaptığım şikayete anında cevap vermiş ve yardımcı olmuşlardı Uydunet yetkilileri. Herkese teşekkür ederim. Fakat aynı sorunlar devam etmekte.4-5 gündür interneti kullanamıyorum. Sorunun çözümü için yapılan her müdahaleden sonra sistem birkaç gün sorunsuz çalışıyor ama daha sonra eskisi gibi devam ediyor.

Bunları defalarca iletmeme rağmen, uzaktan müdahale edilmekten öteye geçilmedi. Evimize bir kereye mahsus gelen ekipler de bakıp gitmekle yetindiler. Defalarca test modem talep ettik ama çabalarımız boşunaydı. Ekim ayından beri devam eden bu soruna artık kalıcı bir çözüm talep ediyorum. Paramın hakkını istiyorum sadece başka bir şey değil.

Sümeyra 225 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın abonemiz; 1647338 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede arızanızın giderildiği teyit edilmiş ve tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1647338 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön