13 Ekim 2016

Uydunet'te Şikayetimi İletecek Bir Merci Bulamıyorum!

İstanbul'da ikamet etmekte iken Kocaeli Gebze Kiraz Pınar Emlak Konutları'na taşındım. Burada Uydunet'in alt yapısı olmadığını söylediler. Kablo TV bilgiye mail atmamı talebimi buraya iletmemi söylediler. Defalarca kez mail attım fakat alt yapı hizmeti bir aydan fazladır hala yapılamadı (belki yapılıyor ama tarafıma bilgilendirme olmadı) . Konuyla ilgili hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Müşteri hizmetleri ve Kablo TV bilgi mail adresi bana durumum Kocaeli İl Müdürlüğünde olduğunu bilgiyi buranın vermesi gerektiğini söylüyor fakat bana gönderilen linkte yine Uydunet'in ulusal telefon numarası var. Yani Kocaeli İl Müdürlüğünün herhangi bir telefonunu onlar dahi bilmiyor. Bu nasıl saçmalık anlamadım. Kendi imkanlarımla internetten tarama yaparak bir numaraya ulaştım fakat orayı da defalarca aramama rağmen kimse açmıyor. Yani şikayetimi iletecek merci bulamıyorum.

Kaan 266 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6681394 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz ile görüşülmüş olup tarafımıza iletmiş olduğunuz adres bilgileriniz ve altyapı talebiniz doğrultusunda bölgedeki kablolama çalışmaları tamamlanarak sinyal kontrol ve ölçümlerinin devam ettiği belirtilmiştir. Önümüzdeki 3 haftalık zaman aralığında belirtilen çalışmaların son bulacağı ve işlemlerin tamamlanması ile birlikte nakil başvurularınızın karşılanabileceği tespit edilmektedir. Duruma ilişkin olarak bu süre zarfında 1032370676 hizmet numaralı aboneliğiniz ile ilgili askıya alma işlemi gerçekleştirebilir ve işlem hususunda 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz aracılığı ile destek alabilirsiniz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6681394 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön