04 Aralık 2014

Uydunet'te Bağlantı Sorunu Çözülmüyor.

Uzun zamandır bağlantı problemi yaşanıyor ve bir türlü Uydunet bunu çözemiyor. Kabloda sorun var dediler kablo değiştirdim ana hatta baktılar, eve baktılar ama bir türlü sorun çözülmedi.

Kerem 1.217 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2870351 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayetinize sebep olan sorunun çözümlendiğini belirtmeniz üzerine tarafımızdan hizmetleriniz ile ilgili farklı bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2870351 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiştir. Duruma ilişkin olarak gerekli birimler ile iletişime geçilerek hat ile ilgili kontroller başlatılacaktır. Müsait olabileceğiniz tarih ve zaman aralığında tarafınıza tekrar ulaşılarak arıza durumu hakkında bilgilendirme yapılarak, teknik ekip yönlendirilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi04 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2870351 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön