Uydunet'in Sıfır Kalitesi.

Altan A. |

Uydunet kablo tv kullanıcısıyım. Müşteri temsilcileri kalitesi verdikleri cevap ve bilgileri çok kötü şahsi fikrim. Sorunuzu iletmek için kurulmuş bir birim, burası arayın çağrı açtırın sorununuz çözüldü mü cevap vermek geri dönüş yok. Arayıp ne oldu onu siz soracaksınız. Birde sizin sözünüze kanaat getirip çağrı açmıyorlar. Sıkıntı mı var sorunu il müdürlüğüne faks çekin diyorlar. Faks çekecek olsam neden müşteri temsilcisini arayım? Zihniyete bakın. Ucuz ama kalite yok söyleyeyim .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Altan A.
  29 Nisan
  22:38

  İLGİLİ KURUM YETKİLİSİ ARADI DURUMU YAŞADIĞIM DURUMU ANLATTIM.BÖYLE BİRŞEY OLMAYACAĞINI SÖYLEDİ BENDE KALİTE STANDARTLARI GEREĞİ SES KAYDI İNCELEYİN CEVABINI VERDİM.KALİTE ORTADA.

 • 29 Nisan
  16:12

  Sayın Abonemiz;

  2415243 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede yaşamış olduğunuz fatura adres sorununuz giderildiği tarafınızdan teyit edilmiştir. Çağrı merkezi ile yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili ses kayıtlarınız incelenerek müşteri temsilcilerine gerekli uyarıların yapılacağı bilgisi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 24 Nisan
  13:16

  Sayın Abonemiz;

  2415243 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.