Uydunet'in Kotasından ki Gariplik!

İrfan Kemal Y. |

50 GB kotalı Uydunet abonesiyim. Günlük 1-2 GB kullanırken ay sonuna doğru bir gün nasıl oluyorsa birden 27-28 GB'e çıkıyor ve iki gün sonra 50 GB doluyor. Size de tuhaf gelmiyor mu?

Etiketler :

Kota Aşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan Kemal Y.
  07 Aralık
  23:31

  BEN DİĞER MÜŞTERİLERİN AYNI KONUDA ŞİKAYETLERİ OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENMEK İSTEMİŞTİM.FİRMA YETKİLİLERİ BANA HD VİDEO İZLENMESİ DURUMUNDA BÖYLE SONUÇLAR ÇIKABİLECEĞİNİ BİLDİRDİLER.ANCAK BENİM ANLAMADIĞIM 50 GB KOTANIN 23-24 GÜNDE DOLMASI DEĞİL,BİR GÜNDE 27-28 GB KOTANI DOLMASI.GENEL OLARAK FİRMADAN MEMNUNUM.

 • 05 Aralık
  14:30

  Sayın Abonemiz,

  2151752 numaralı şikayetinize istinaden kota kullanımınızla ilgili detaylı kontrolleriniz sağlanmıştır. Yapılan kontrollerde kota kullanımında hata tespit edilmemiştir.

  Sistemlerimiz modem üzerinden geçen tüm trafiği baz alarak kota hesaplamaktadır. Kullanmış olduğu yazılım modem üzerinde değil cihaz ağ kartı üzerinden akan trafiği saymaktadır. Bu kadar kullanım yapılmadığı düşünülüyor ise modem arayüzden cihazına isteği dışında bağlanan olup olmadığının sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir.

  Kablosuz> Erişim Denetimi
  Temel> DHCP

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 04 Aralık
  11:37

  Sayın Abonemiz,

  2151752 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla