Uydunet'in Kampanyalarından Faydalanamıyorum!

Bülent Ü. |

Yıllardır Kablonet + Kablo internet müşterisiyim ve 2-3 yıldır Teledünya SD paketi ve Uydunet kullanmaktayım. Kampanyalardan birine abone olmak istediğimde ( HD Teledünya + 10 Mbps internet 39 TL ) beni abone merkezine yönlendiriyorlar ancak çalışan bir üyenin her an abone merkezine gidemeyeceği ortada.

Yeni üye olmak isteyipte internetten başvuranlar sorunsuz bir şekilde kabul edilirken, var olan müşteriler neden kabul edilmemekte ve abone merkezlerine yönlendirilmekte?

Çağrı merkezini defalarca aradım ve bu soruyu sordum ancak kimse doğru dürüst bir cevap veremedi. Yeni müşterinin ayağına kadar gidip tüm işlemleri evinde yapılıyorsa, mevcut müşteriye neden yapılmıyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:04

  Sayın Abonemiz,

  2042113 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanıp tarafınızla gerekli görüşme yapılmıştır. Hizmetleriniz ile ilgili bilgiler tarafınıza aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 07 Ekim
  14:33

  Sayın Abonemiz,

  2042113 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanıp tarafınızla gerekli görüşme yapılmıştır.

  Duruma ilişkin gün içerisinde tarafınıza tekrar arama gerçekleştirilerek işlemleriniz sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

 • Bülent Ü.
  05 Ekim
  17:32

  05.10.13

  Hafta sonu oldugu icin henüz tarafima dönüs yapilmadi . Beklemedeyim ...

 • 02 Ekim
  15:15

  Sayın Abonemiz,

  2042113 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla