27 Ocak 2014

Uydunet'in Kalitesiz Hizmeti

"Hakaret" uyarınız çok komik. Çok trajik maalesef. Çünkü o kadar kötü bir bağlantı hizmetiniz var ki en sakin adam bile size hakaret etmek için bu pencereye gelmek istiyordur. Haftanın sadece birkaç günü "normal" bağlantı yaşıyorum. Gün boyu sadece sosyal medya sayfaları ve ara sıra video oynatıcı sitelerine girmemize rağmen (film indirmiyoruz evde) kötü bir bağlantı hızı sunuyorsunuz.

Diğerleri pahalı diye buna geçtik. Bu mail bu şikayetler umurunuzda değil adım gibi eminim. paranızı alıp devam ediyorsunuz. Burası Türkiye. Her halta alışığız biz. Sonuç olarak kötü bir "sağlayıcı"sınız.

Ahmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2258672 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2258672 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön