21 Temmuz 2014

Uydunet'in Baş Belası Netmaster Modemi!

3 aydır Uydunet kullanıyorum. Aldığım günden beri internet sürekli düşüyor. Net gittiğinde modemi kapatıp 5 dk. bekletiyorum sorun düzeliyor. Bunu yarım saatte bir yapmam gerekiyor. Bununla ilgili 3 kez müşteri hizmetlerini 1 kezde bölgemde bulunan merkezi bilgilendirdim ama hiçbir sonuç. Alamadı telefonla arayıp sorununuzu düzelttik tekrar ederse yine arayın diyorlar ama ben artık aramaktan sıkıldım.

Benim problemim Modem. Modemimin değişmesi gerekiyor, bunu her aradığımda söyledim ama maalesef kalın kafalı teknik ekibe derdimi anlatamadım. Bu problemimin en kısa zamanda çözülmesini istiyorum. Yeter artık....

Hüseyin 3.565 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz; 2577770 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, adresinize yönlendirilen teknik ekibimizin adresinizde gerekli kontrolleri yaptıkları bilgisi tarafınıza iletilmiş olup, henüz internet kullanımını kontrol edemediğinizi belirtmeniz nedeni ile ilgili kontrolleri sağladıktan sonra sorunun devamı halinde tarafımız ile irtibata geçmeniz yönünde tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz; 2577770 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın Abonemiz; 2577770 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön