09 Eylül 2013

Uydunet'in Adil Kullanım Kotası Adaletsizliği!

Uydunet'in Adil Kullanım Kotası uygulamasının tam bir adaletsizlik ve haksızlık olduğunu düşünüyorum. Diğer servis sağlayıcılarının tersine yurt dışı bağlantısı için kablo kullanmayan Uydunet servis sağlayıcısının neye dayanarak böyle bir uygulama içerisine girdiğini merak etmekteyim.

Diğer servis sağlayıcılar, yeterli alt yapı olmadığından yurt dışına çıkışlardaki bariz var olan soruna çözüm getirecek yerde buna bir ad takıp adına güya Adil Kullanım Kotası diye milleti yanıltmaya ve alt yapı problemini kullanıcılardan çıkarırken Uydunet adeta olmayan bir problemi üzerinden rant sağlamaya çalışmaktadır. Bu haksızlığın durdurulmasını ve eski Uydunet kalitesinde hizmet almayı talep ediyorum.

Mehmet 398 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2001763 numaralı şikâyetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön