05 Eylül 2014

Uydunet'in 60 TL Karşılığı Verdiği Çekmeyen Modem!

2 aydan kısa zamanda evime 5-6 belki 7 defa servisiniz geldi 40 dan fazla 4440126 hattınızla görüşme yaptım. Eve gelen ekipler gittikten sonra arıza kayıtları oluşturuyorlar bu arıza kayıtlarını sorduğumda 444'lü hattınızdan arıza bulunamadı yazılmış en sonunda da modem değişti yazılmış.

Bu formları bizimde görüp imzalamamız gerekmiyor mu? Her geldiklerinde evde internete bağlanamıyor iken ayarları yapıp interneti açtılar ama formlarda yazanlar farklı. Arıza formlarınız evden gidilmeden yazılıp hizmet sahibine imzalatsanız yasal bir durumda sizin için daha iyi olmaz mı?

Sözleşmemin feshini ve ya modeminizi geri almanızı istiyorum. Modemin sorunlu olduğunu bile bile neden satıyorsunuz anlamış değilim.

Bal 1.847 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2669990 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde ekiplerimiz tarafından herhangi bir sorun görülmediği ancak ihtimaller dahilinde modem değişimi yapıldığı görülmektedir. Sıfır modemle değişim yapılmamaktadır. Modem sinyal değerleri normal herhangi bir kopma görülmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2669990 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2669990 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön