Uydunet Zorla Tarife Değiştirip Fazla Ücret Alıyor!

Mustafa B. |

29 TL sınırsız 1 Mbps internet paketini kullanmakta iken Eylül sonlarında Uydune yetkililerince aranılarak 1 Mbps hızının kaldırılacağı bundan sonra zorunlu olarak 10 Mbps hızına geçmem gerektiği bunun içinde 39 TL ücret alınacağı bildirildi.

Ben bu tarife değişikliğini istemediğim halde zorla beni bu tarifeye geçirdiler. Ekim başında ise 10Mbps sınırsız tarifeyi 32 TL yaptılar. Ben 4440126 yı arayarak 32 TL'den ücretlendirilmek istedim 32 TL'lik kampanyaya geçmek için ayrıca ücret istendi ve şuan sistemimizde hata var sizin kaydınızı alamıyoruz sonra arayın dediler defalarca aradım sistemdeki hatadan geçiş yapılmadı ama bu arada 49 TL'den ücretlendiriliyorum. Haksız alınan farkların iadesini istiyorum!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  02 Kasım
  23:08

  Hiç bir şekilde sorunumu çözmediler, daha şikayetimi bile anlayamamışlar, ben tarifemi zorla değiştirdiler eski tarifeme geçmek ve bu arada alınan fazla ücretin iadesini istiyorum. Onlar bana mükerrer ödemenizi kimliğinizle müracaatınız halinde ödeyeceğiz diyorlar. Çok alakasız ilgisiz tamamen birbirinden habersiz sorun çözemeyen kişilerle karşılaştım.

 • Mustafa B.
  01 Kasım
  10:52

  Sayın Yetkili,

  Geçiş yaptığımı ben de biliyorum

  Söz konusu şikayetim geçiş için alınan fazla ücret ve geçişe kadar fazla ücretlendirilmem.

  Ben bunların iadesini istiyorum

 • 01 Kasım
  09:58

  Sayın Abonemiz;

  2087883 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 30 Ekim
  16:31

  Sayın Abonemiz,

  2087883 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla