30 Ekim 2013

Uydunet Zorla Tarife Değiştirip Fazla Ücret Alıyor!

29 TL sınırsız 1 Mbps internet paketini kullanmakta iken Eylül sonlarında Uydune yetkililerince aranılarak 1 Mbps hızının kaldırılacağı bundan sonra zorunlu olarak 10 Mbps hızına geçmem gerektiği bunun içinde 39 TL ücret alınacağı bildirildi.

Ben bu tarife değişikliğini istemediğim halde zorla beni bu tarifeye geçirdiler. Ekim başında ise 10Mbps sınırsız tarifeyi 32 TL yaptılar. Ben 4440126 yı arayarak 32 TL'den ücretlendirilmek istedim 32 TL'lik kampanyaya geçmek için ayrıca ücret istendi ve şuan sistemimizde hata var sizin kaydınızı alamıyoruz sonra arayın dediler defalarca aradım sistemdeki hatadan geçiş yapılmadı ama bu arada 49 TL'den ücretlendiriliyorum. Haksız alınan farkların iadesini istiyorum!

Mustafa 282 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa02 Kasım 2013

  Hiç bir şekilde sorunumu çözmediler, daha şikayetimi bile anlayamamışlar, ben tarifemi zorla değiştirdiler eski tarifeme geçmek ve bu arada alınan fazla ücretin iadesini istiyorum. Onlar bana mükerrer ödemenizi kimliğinizle müracaatınız halinde ödeyeceğiz diyorlar. Çok alakasız ilgisiz tamamen birbirinden habersiz sorun çözemeyen kişilerle karşılaştım.

 • Mustafa01 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, Geçiş yaptığımı ben de biliyorum Söz konusu şikayetim geçiş için alınan fazla ücret ve geçişe kadar fazla ücretlendirilmem. Ben bunların iadesini istiyorum

 • Kablo Net Temsilcisi01 Kasım 2013

  Sayın Abonemiz; 2087883 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Ekim 2013

  Sayın Abonemiz, 2087883 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön