Uydunet Yılbaşı Akşamımı Zehir Etti!

Tolga S. |

30. 12. 2013 tarihinde Uydunet ve internet için başvuruda bulundum. 31.12.2013 tarihinde evime gelip hem uydu hem de internet kurulumu gerçekleşti. Verilen hizmeti ne zaman kullanabileceğimi sorduğumda 30 dk içinde hem uydu hem de interneti kullanabileceğim söyledi. Aradan 19 saat geçmesine rağmen hala kullanamamaktayım. Müşteri hizmetlerini aradım sistemde hala başvuru aşamasında olduğunu bağlantı kurulmadığını söylendi. Bağlantı olalı neredeyse bir gün oldu. Yılbaşı gecem zehir oldu.

Müşteri hizmetleri ise işi sürekli yokuşa sürmekte. En kısa sürede bu konunun düzeltilmesi için sizden yardım önemle rica ederim. Daha ilk günden bunları yaşadıysam kim bilir ileride ne tarz sorunlar yaşarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  13:32

  Sayın Abonemiz,

  2206717 numaralı yetkili birimimizle paylaşılan şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanarak hizmetlerinizin aktif konuma getirildiği belirtilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 01 Ocak
  15:52

  Sayın Abonemiz,

  2206717 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla