Uydunet Yeter Artık!

Basar K. |

Kontrol ederseniz bu hafta içerisinde yaklaşık 5 kere aradım sizi bağlantı sorunlarım ve modem sıkıntım hakkında yaklaşık 3 saatimi sizi aramak için geçirmiş olabilirim. Telefonun diğer ucunda olan ve ne sorundan anlayan ne çözüm bulabilen sadece ezbere bilgilerle beni yönlendirmeye çalışan bir koyun sürüsüyle muhabbet ettirdiniz ve uyguladığım hiçbir şey sorunuma çözüm olmadı.

Herkese sorunu aynı anlatmam rağmen 5 farklı çözümle karşı karşıya kaldım ama düşünme yetisi olmayan elemanlarınıza da aynen söyledim ki beni oyalamayın herkes farklı çözüm önerileri söylüyor diye. Neyse herkes de bildiğini iddia ederek bana başka uygulama yöntemleri söylediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  14:25

  Sayın Abonemiz;

  1691620 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır.

  Müsait olduğunuz zaman dilimlerini kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresinden tarafımıza iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 18 Mart
  12:55

  Sayın Abonemiz;

  1691620 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla