22 Ekim 2013

Uydunet Yeni Müşteri İstemiyor!

Uydunet yaz kampanyasına internet üzerinden başvurdum. Kurulum için ekip kısa sürede geldi,
fakat evimde daha önceden var olan uydu kablosu bağlantısı televizyonuma ve bilgisayarıma çok uzak noktada idi. Bununla ilgili uzun kablo çekilmesi gerektiğini söylediler. Bende kiracı olduğumu, eve fazla kablo döşenerek hasar vermemem gerektiğini söyleyerek başvurumu iptal ettim.

Bunun üzerine Kablo Net'in apartmanımızdaki tesisatını inceledim. Evime gelen tesisatın çatı aralığından ek yapılarak geldiğini tespit ettim ve bayiye giderek durumu anlattım ve çatı aralığından ek yapılan yerin 1 metre yanından havalandırma boşluğundan delik açılarak hattın verilmesi halinde bağlantımın olacağını belirterek yeniden başvurdum.

1 ay gibi bir süre Kablo Net'in cihazı bulunmamasından bekledim. Gelen ekipler hattı inceledi ve havalandırma deliği açma konusunda diğer ekipler ile görüşeceğini belirterek ayrıldı. İlgili günün akşam saatlerinde isteğimin yapılamayacağını belirtmek için aradılar. Bende tekrar gelmelerini bir çözüm yolu bakmamız konusunda anlaşarak görüşmeyi bitirdim.

Ertesi günü arayan yoktu ben aradım ilgileneceklerini söylediler. Ertesi günü yine aynı oldu. Akşam üstü aradılar yarın saat 1 de geleceklerini söylediler. Yine ertesi günü aradıklarında akşam üstü 5.30 - 6.30 arası geleceklerini söylediler. Bende başvurumu iptal ettim ve müşteri hizmetlerine şikayet bıraktım. Ne arayan var ne soran.

Bir firma müşteri almamak için bu kadar mı uğraşır. Baştan bu kadar uğraştırıyorsa daha sonra çıkacak sorunlara müdahalesine nasıl güveneyim?

Göksel 223 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2073526 numaralı şikayetinize istinaden tarafınıza arama yapılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Hizmetlerinizin açık konumda kullanım yapabildiğiniz görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Göksel'in Teşekkür Mesajı23 Ekim 2013

    Uydunet'e teşekkür ederim. Aynı gün isteğim doğrultusunda yardımcı olarak sorunumu giderdiler ve üyeliğimi aktif ettiler.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2073526 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön