02 Eylül 2013

Uydunet Yavaş Servis ve İlgisizlik!

İnternet tarifemizi değiştirdiğimiz zaman modem 10 mb hızı desteklemedi ve ertesi gün modem kampanyalı tarifesine başvuru yaptık ama servis bir modem kurma işini 5 gün içinde size döneceğiz diye geçiştiriyor.

Evde bütün bağlantı sistemi var altı üstü 10 dakikalık ,bir modem kurulumunu 5 gün içinde size döneceğiz demesi insanı çileden çıkarıyor ve bugün 6. gün ama ne arayan var ne soran.Ben bunun burada çalışan insanların ilgisizliği olduğunu düşünüyorum, umarım bu yazdığım dikkate alınır ve Manisa'daki çalışanlar uyarılır.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1989535 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden modem değişikliğiniz yapılarak kullanımınıza sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Mehmet04 Eylül 2013

    şirket değişti sistemi yeniliyorlar falan filan müşteri mağdur olmuş kimin umurunda böle iş olmaz bıktırdınız insanı sabır sabır nereye kadar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1989535 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön