04 Nisan 2013

Uydunet Web Sitesinden Ödeme Yapamıyorum Ve Bağlantım Borç Yüzünden Kesildi!

Sabah 9:30'dan beri borcumu ödemeye çalışıyorum, saat 00:46 hala ödeyemiyorum. Borcum yüzünden bağlantım kesildi. Müşteri hizmetleri ile görüşüyorum bir şeyden anladıkları yok, yetersiz bilgisiz. Sırf telefonlara cevap verilsin diye konulmuş müşteri hizmetleri. Borcumu ödemek ve bağlantımın açılmasını istiyorum!

Güner 83 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; Zaman zaman meydana gelen iyileştirme çalışmalarından dolayı online işlem merkezine erişim sorunu yaşayabilirsiniz.online.turksatkablo.com.tr web sitesinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ödemleriniz ile ilgili sorun yaşamanız durmunda Faturalarınızı; Türksat Abone Merkezlerinden, online işlem yapan PTT şubelerinden ve PTT Merkezlerinden, anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için 444 0 126 ya da 126 Türksat Çağrı Merkezlerimizi arayabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi hizmet numaranız,müşteri numaranız yada referans numaranız üzerinden şubeden ödeme, otomatik ödeme, ATM wap, Telefon bankacılığı, internet bankacılığından ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz detaylı bilgi ve anlaşmalı olduğumuz ödeme noktaları için; http://www.turksatkablo.com.tr/odeme-noktalari.aspx linki üzerinden bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Güner04 Nisan 2013

    sorunum hala çözülmedi... müşteri hizmetleri ile görüşmem gerektiğini söylemek çözüm değil. zaten görüştüm, biraz akılcı olun lütfen!

  • Kablo Net Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1724428 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön