31 Ağustos 2016

Uydunet Vaat Edilen Hizmet Yapılamıyor!

Mevcut Kablo TV aboneliğimi kampanyalı sunulan ve 24 ay taahhütlü Uydunet ve Teledünya aboneliğine dönüştürdüm. Ancak hiç memnun değilim sürekli kopma, kesilme ve yan odalardan hiç bağlantı kuramama gibi sorunlarla karşılaştım. 1 ay süre zarfında 12 defa servis çağırdım. Sorunun modemin zayıflığı, Uydunet'in sinyallerinin zayıf olması gibi benden kaynaklanmayan nedenlerden olduğu söylendi.

Uydunet'e geçtiğime bin pişman oldum. İptal etmek istediğimde çok büyük rakamlardan bahsediliyor. Modem parası, bağlantı vs. Bir sürü şeyden 600-700 TL'den bahsediliyor. Modeminizi istemiyorum alın dediğimde olmaz deniliyor. Bana bela oldu kurtulamıyorum. Verilmeyen hizmet için tazminat isteniyor. Böyle firmalar böyle bir ülkede nasıl yaşıyoruz sorusu sorduruyor! Bu kadar memnun olmadığım bir firma olmadı....

Ferit 412 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın Abonemiz; 6338560 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek teknik birimimiz tarafından kontrol sağlandığı, daire içerisinde dağılımda router ile hizmet alındığı bildirilmiş olup tarafınızca yapılan incelemede kopma ya da kesilme problemleri ile karşılaşılmadığı hususunda teyit alınmıştır. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6338560 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6338560 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön