Uydunet Uydunet Sözleşmeye Uymuyor Kesintisiz İnternet Hizmeti Vermiyor.

Bişar Burak A. |

Çağrı merkezini arayıp günün belli saatlerinde internetimin kesildiğini söyledim sinyallerimde sorun olduğunu ve ekiplerin gelmesi gerektiğini söylediler. Son bir aydır onlarca arıza kaydı 2 şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde şu saatlerde gelecek denilen ekipleri göremedim. Çalışma var işgüzarlığı adı altında vaad edilen hizmeti alamayıp üstüne her ay faturasını ödüyorum.

Uydunet'in hiçbir yetkilisi de arayıp şikayet ve arıza kayıtlarıma dönüş vermedi. Şikayet kaydımda taahhüt bedeli ödemeksizin abonelikten çıkmak istediğimi belirttim ancak cevap verme zahmetinde bulunmadılar.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bişar Burak A.
  02 Ekim
  17:16

  Çağrı merkezini arayıp günün belli saatlerinde internetimin kesildiğini söyledim sinyallerimde sorun olduğunu ve ekiplerin gelmesi gerektiğini söylediler. Son bi aydır onlarca arıza kaydı 2 şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde şu saatlerde gelecek denilen ekipleri göremedim. Çalışma var işgüzarlığı adı altında vadedilen hizmeti alamayıp üstüne her ay faturasını ödüyorum. Uydunet in hiçbir yetkilisi de arayıp şikayet ve arıza kayıtlarıma dönüt vermedi. Şikayet kaydımda taahhüt bedeli ödemeksizin abonelikten çıkmak istediğimi belirttim ancak cevap verme zahmetinde bulunmadılar.

 • 30 Eylül
  16:43

  Sayın Abonemiz;

  3825621 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 29-09-2015 17:02 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 18982064 nolu arıza kaydınızın neticesinde "modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklarda olduğu, hat ve şebekeden gerekli müdahalenin sağlandığı" belirtilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 30 Eylül
  16:39

  Sayın Abonemiz;

  3825621 nolu şikâyetinizde yer A. konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.