Uydunet Türkiye'nin En İlginç Çağrı Merkezi.

Orkay T. |

Çağrı merkezi tarafından Kampanya için aradığını ileten bayan şartları sundu Onay verdim ve benim başka bir taahhüttüm var zaten daha önce aradım olmadı nasıl olacak dedim kendisi bunun bir sıkıntı yaratmayacağını iletti ve akşam modemi kapatıp açmamın yeterli olacağını belirtti.

Akşam modemi kapattım yok hız testi yapıyorum aynı modemi resetliyorum yok. Sabah çağrı merkezinizi aradım ilgili kişi sistemde sorun olmuş olabilir ben yapabilirim dedi tamam dedim.Bu sefer Hanımefendi başka taahhüdünüz olduğu için olmuyor sanırım dedi maalesef yapamıyoruz. Şimdi beni arayan sizsiniz ,kampanya öneriyorsunuz hangi şartlarda kullanım yaptığımı kontrol etmiyor musunuz? Olmuyorsa insan bir arar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanyadan Faydalanamama Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  15:56

  Sayın Abonemiz,

  2238170 numaralı şikayetinize istinaden şikayetinize konu olan ses kaydınız dinlenilmiştir. Söz konusu görüşme içerisinde tarafınıza hatalı bilgi aktarılarak kampanya geçişinizin yapıldığı bilgisi iletildiği tespit edilmiştir. Konu hakkında gerekli işlemler gerçekleştirilmiş olup, yararlanmakta olduğunuz kampanya şartlarınından dolayı farklı bir kampanyaya geçiş yapılamamaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Ocak
  16:52

  Sayın Abonemiz,

  2238170 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede konu hakkında bilgilendirme yapılmış olup ilgili ses kaydının talep edildiği bilgisi iletilmiştir.

  Saygılarımızla

 • Orkay T.
  16 Ocak
  15:27

  gördüğünüz gibi ben cagrıyı dinleyecekmişim :) kendileri dinlemeri gerekirken bana söylüyorlar bukadar saçma bir tüketici hizmeti olabilir mi?şaka gibiler dilekçe verecekmişim birde bunun yerine taahhüt bitince kurtulurum daha iyi ne oldugu belirsiz firma

 • Orkay T.
  16 Ocak
  15:26

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinize istinaden 13652719 numaralı şikayet kaydınız yetkili birim olan İl Müdürlüğüne yönlendirilmiş olup, aktif konumdadır.

  Konuyla ilgili olarak Hayat 10'la Güzel Kampanyasından yararlanan abonelerimiz Turkuaz Fırsat Kampanyası üzerinden yararlanamamaktadır.

  Dilerseniz İl Müdürlüğüne yazılı dilekçe ile şahsen başvurarak ilgili ses kaydını dinleyebilirsiniz.

  İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/Satis-Noktalari linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

 • 16 Ocak
  12:00

  Sayın Abonemiz,

  2238170 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla