Uydunet Teknolojiyi Takip Edemeyen Teknoloji Şirketi!

Sema A. |

Bir üst pakete geçmiş olmama rağmen ki bu 1 mbps'den 8'e kadar çıkması gibi büyük bir fark. Hiçbir şekilde fark gözlemleyemedim. Facebook sayfamı bile yenileyemiyorum. Upload konusunda da 10 GB ne Upload ettim geçen ay onu da anlayamadım. Bilgilendirmelerin ve paketlerin hızı gibi ölçülebilir şeylerin komple yanıltıcı verilerden oluştuğunu ve şirketinizin teknoloji çağını takip edemediğini düşünüyorum. Bu devirde rüzgar esince bile etkili olduğunu söyleyeceğinizden korkuyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  14:39

  Sayın Abonemiz,

  3009422 numaralı şikâyetinize istinaden oluşturulan arıza kaydınızın neticesinde adil kullanım noktasına ulaşılması nedeni ile hızınızın 3 Mbps'e kadar olan hıza düşürüldüğü, adresinize gelindiği ancak adreste bulunamamanız nedeni ile farklı bir müdahale sağlanamadığı belirtilmektedir.

  01-02-2015 itibari ile kotanız sıfırlanmış olup hızınız güncellenmiştir. Modem sinyal değerleriniz ideal aralıklarda görülmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 31 Ocak
  11:20

  Sayın Abonemiz,

  3009422 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 29 Ocak
  16:38

  Sayın Abonemiz;

  3009422 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 28 Ocak
  16:27

  Sayın Abonemiz;

  3009422 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.