10 Eylül 2013

Uydunet Teknik Servisin Bıraktığı Geçici Modem Bozuk Çıktı!

Bundan tamı tamına bir ay önce bize verilen modem arıza yaptığı için teknik servise verildi ve bize geçici modem bırakıldı. Fakat geçici modemin ilk verilen modeme kıyasla çok kötü olduğunu düşünüyorum ve eski modemimizi geri istiyorum bir an evvel, sonuçta aradan bir ay geçen ve tamir edilmeyen arızalarda gerekirse yenisini getirmeniz getiriyor.

Biz size TTNET'ten sıkıldığımız ve sizin hizmetinizin daha iyi olacağını düşünerek temmuz ayında geçtik fakat ne hikmetse verilen modem ağustosun 8'inde bozuldu.

Uydunet Çağrı merkezinde defalarca kayıt oluşturdum ama dönen olmadı, İzmir genel müdürlüğünüzü aradım ama açan olmadı.

Berk 109 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2004253 numaralı şikayetinizle ilgili 11.09.2013 tarihinde sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlandığı arızanızın devam etmediği tarafınızdan teyit edilmiştir. Saygılarımızla.

  • Berk'in Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

    Bugün itibariyle modemi getirip taktılar şuan bir sıkıntı yok. Teşekkür ediyorum ve bir daha böyle bir şey olursa ümit ediyorum tamir süreci bir aydan daha kısa sürer.

  • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2004253 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön