Uydunet Teknik Servis Gelmiyor.

Büşra S. |

Kendimde dahil genel olarak herkese " size 5 saatlik zaman diliminde servis gelecektir " ifadesi kullanılmış ve" adresinize gelindi ama bulunamadınız" denmiş...bir çok tüketicinin aynı sözleri duyması nasıl açıklanır? servis gönderilmediği halde nasıl gönderildi denir? Çağrı merkezi sadece oyalıyor böyle hizmet olmaz bu tam bir mağduriyet...çözümümü kendim arayacağım Tüketici Hakem Heyetleri boşuna kurulmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  15:56

  Sayın Abonemiz,

  2674633 numaralı şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 15332068 numaralı arıza kaydınızın tarafınızdan iptal ediliği görülmektedir.

  Yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Eylül
  11:45

  Sayın Abonemiz,

  2674633 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınarak arıza kaydınız oluşturulmuştur.

  Saygılarımızla.

 • 09 Eylül
  15:59

  Sayın Abonemiz,

  2674633 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Büşra S.
  09 Eylül
  13:37

  Siz yardimci olmuyorsunuz magduriyet gidrrmeye calismiyorsunuz bu acidan bakinca isimsiz x bir servis saglayiciyla ne farkiniz kaliyor insanlar isminize guvenip abone oluyorlar.Daha uygun olsada ucretlendirmeniz insan bu kdr magdur edilip bu kdr sikinti yasayacagina ya internetsiz kalir yada az daha verip x firmayi secer. Simdilik btk ya basvurdum beklemedeyim...

 • 08 Eylül
  12:16

  Sayın Abonemiz;

  2674633 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.