08 Eylül 2014

Uydunet Teknik Servis Gelmiyor.

Kendimde dahil genel olarak herkese " size 5 saatlik zaman diliminde servis gelecektir " ifadesi kullanılmış ve" adresinize gelindi ama bulunamadınız" denmiş...bir çok tüketicinin aynı sözleri duyması nasıl açıklanır? servis gönderilmediği halde nasıl gönderildi denir? Çağrı merkezi sadece oyalıyor böyle hizmet olmaz bu tam bir mağduriyet...çözümümü kendim arayacağım Tüketici Hakem Heyetleri boşuna kurulmadı.

Büşra 673 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi14 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz, 2674633 numaralı şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 15332068 numaralı arıza kaydınızın tarafınızdan iptal ediliği görülmektedir. Yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz, 2674633 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınarak arıza kaydınız oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi09 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz, 2674633 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Büşra09 Eylül 2014

  Siz yardimci olmuyorsunuz magduriyet gidrrmeye calismiyorsunuz bu acidan bakinca isimsiz x bir servis saglayiciyla ne farkiniz kaliyor insanlar isminize guvenip abone oluyorlar.Daha uygun olsada ucretlendirmeniz insan bu kdr magdur edilip bu kdr sikinti yasayacagina ya internetsiz kalir yada az daha verip x firmayi secer. Simdilik btk ya basvurdum beklemedeyim...

 • Kablo Net Temsilcisi08 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2674633 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön