Uydunet Teknik Destek Evlere Şenlik!

Ahmet Utku G. |

2 haftadır kullandığım modemle ilgili şikayetimi dile getiriyorum. Arıza mı ne Uydunet müşteri servisleri giderebildi ne gelen teknik destek. Gelen teknik destek daha detaylı araştırma için ertesi gün geleceğiz dedi 1 hafta geçti ortada ne gelen var ne giden. Teknik destek anlamında sınıfta kaldın Uydunet!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  10:25

  Sayın Abonemiz,

  2136939 numaralı şikayetinize istinaden yaşadığınız sorunla alakalı müşteri memnuniyeti kapsamında tekrar teknik ekip yönlendirilmiş, ekiplerimiz bağlı bulunduğunuz şebeke hattını tekrar kontrol etmiş, işyerinizde bulunan modem girişine kadar UYDUNET / 98 Mbps hız aldığınızı, ayrıca internete çıkış sağladığınızı tespit etmişlerdir.Hattınızla ilgili sorun tespit edilmemiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Ahmet Utku G.
  26 Kasım
  13:50

  istemiyorum sizin desteginizi 1 yillik anlasmam olmasa coktan iptal ettirmistim boyle duyarsizlik olmaz bi firmada

 • 26 Kasım
  13:10

  Sayın Abonemiz,

  2136939 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla