28 Mart 2013

Uydunet Taşındığımız Mahalleye Hizmeti Yok Ama Aboneliği de İptal Etmiyorlar!

Eşim Nevin Ç. 3623915 Müşteri numarası ile Adana uydunet abonesi, Biz adres değişikliği yaptık, taşındığımız mahallede uydunet hizmeti yokmuş, hizmet olmadığı için bize hizmet vermiyorlar ama aboneliğimizi de iptal etmiyorlar, Biz şimdi hem hizmet alamıyoruz, Hemde hizmet ücretini ödemeye mecbur bırakılıyoruz. Bizim aboneliğimizin Uydunet tarafından fesih edilmesini istiyoruz. Bizim Sokağa atacak paramız yok .
Saygılarımızla.

Bayram 191 Okunma

Cevaplar

  • Bayram29 Mart 2013

    ŞİMDİ SİZ BENİM İŞİMİ ÇÖZÜMSÜZLÜĞE SÜRÜKLÜYORSUNUZ ÖYLEYSE BENİM TAŞINDIĞIM ADRESE HİZMET GETİRİN. BEN TÜKETİCİ HAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE SİZİ ŞİKAYET EDECEĞİM, BANA HİZMET VERMEDEN NASIL PARA İSTERSİNİZ, VERİN HİZMETİ ALIN PARAYI. ÜCRETSİZ DEVİR İŞLEMİ NASIL OLACAK. BEN NEREYE TAŞINACAĞIMI SİZE Mİ SORACAĞIM.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın abonemiz; Nakil edilecek adreste şebeke olmaması durumunda ücretsiz devir işlemi gerçekleştirilebilmektedir.İmzalamış olduğunuz Abonelik sözleşmenizde nakil ile ilgili maddeler aşağıdaki gibidir. 5.20- Abone, nakil talep edilen adreste Kablo Sistemleri Altyapısının bulunması şartı ile abonelik hizmetinin başka bir adrese naklini talep edebilir. Nakil talebi üzerine Abone ile yeni bir sözleşme imzalanır, yeni sözleşmenin imzalanması ile işbu sözleşme kendiliğinden fesholur. Kampanyadan yararlanarak süre taahhüt eden Abone’nin, taahhüt süresinden önce Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklini istemesi durumunda, işbu Sözleşmenin 5.13 madde hükmü uygulanır. 5.13- TÜRKSAT, ilgili mevzuat çerçevesinde abone sayısının arttırılması amacı ile kampanyalar düzenleyebilir. Herhangi bir hizmete ilişkin kampanyadan yararlanan Abone, aynı hizmetle ilgili başka bir kampanyadan yararlanamaz ve bu kampanyalar birbiri ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanarak, aboneliğini belirli süre devam ettirmeyi taahhüt eden Abone’nin, taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkması, aboneliğini iptal ettirmesi, Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklini istemesi veya ödenmeyen fatura borcu nedeni ile sözleşmesinin feshedilmesi durumunda, kampanya kapsamında alınmayan cihaz ve kurulum bedelleri ile yapılan diğer indirim bedelleri Abone’den tahsil edilir. Bunun dışında Abone’den, cezai şart veya cayma bedeli adı altında herhangi bir ücret talep edilemez. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1712645 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön