29 Mart 2013

Uydunet Taşındığım Yere Hizmet Veremiyor!

Taahhütlü internet ve HD yayın hizmeti alıyordum ancak Ümrani'ye Çamlık mahallesine taşındıktan sonra bu bölgede hizmet verilmediğini öğrendim ve nakil yapamadım. İptal işlemi için de taahhüdü ödemem isteniyor. Sözleşmede bu yazıyor olsa bile bunun haklı bir hareket olmadığı düşüncesindeyim ve benden bir ücret talep edilmeden aboneliğimin iptal edilmesini rica ediyorum.

Ufuk 76 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk 03 Nisan 2013

  Sorunum çözüldü. Destek için teşekkürler

 • Ufuk 01 Nisan 2013

  Bu durumu kabul edemeyeceğimi ve çözüm için tüketici mahkemesi ya da alternatif kanallar yoluyla hakkımı aramak durumunda kalacağım. Teşekkürler

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın abonemiz; Abonelik sözleşmenizde belirtilen maddelere istinaden taahhütsüz çıkış talebiniz karşılanamamaktadır.Hizmetinizin iptalini taahhüt bedellerini ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ufuk 01 Nisan 2013

  Teşekkürler , aynı maddeyi sürekli gönderiyor olmanız benim için açıklayıcı bir cevap değil keza benim ilk şikayetimde de bunu bildiğimi belirttim. Sizden ricam, bu mantık dışı maddenin düzeltilip aboneliğimin iptal edilmesi.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın abonemiz; Kablo Tv altyapısı olmayan adrese taşınma ile ilgili maddeyi tekrar sizinle paylaşmak isteriz; 3.KabloTV ve İnteraktif Hizmetlerinin, abonenin herhangi bir nedenle şebeke olduğu halde aldığı hizmeti nakil ettirmemesi ve/veya Türksat A.Ş. tarafından hizmetinin teknik imkânsızlıklar nedeni ile abonenin hizmetten yararlandığı yerde verilememesi, sürekli olarak hizmet verilememesi nedeni ile nakil yapılamaması, taahhüt etmiş olduğu süre dolmadan aboneliğini sona erdirmesi durumlarında; (varsa) geriye dönük kullanım borçları, (varsa) ödenmemiş kurulum ve aktivasyon ücretleri, taahhütle Ücretsiz Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box alarak abone olmuşsa, Kablo Modem, Smart Kart ve/veya Set Top Box ücretinin tamamı, Kablo Modem, Smart Kart ve / veya Set Top Box cihazını taksitle almışsa kalan taksit ücreti ve söz konusu hizmete ait taahhüt süresi başlangıcından iptal süresine kadar olan ve kampanya kapsamında maliyet paylaşımlı, firma finansmanlı projelerde ya da kaçak kullanımdan dolayı yapılmış taahhütlü aboneliklerde, aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda taahhüt ettiği süredeki TÜRKSAT A.Ş.’ye ödenmemiş ücretler aboneden tahsil edilir. İlgili maddelere istinaden şikayetininizde belirttiğiniz iade işlemininiz yapılamamaktadır.. Şebeke olmayan nakil taleplerinde iptal prosedürü uygulanmaktadır. Aboneliğinizi Taahhütlü Devir işlemi yapabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ufuk 01 Nisan 2013

  Henüz bir dönüş olmadı halen beklemedeyim, başvuru yaptığım gün kurulan TV ve internet hizmetinden sonra bu sorun karşısında çözümsüz kalınması bir müşteri olarak zor durumda bırakıyor.

 • Ufuk 30 Mart 2013

  Bu konuda takribi kaç günde dönüş olacağı konusunda somut bilgi rica ediyorum zira faturaları alamadığım bir izmet için halen düzenli olarak ödüyorum. Yukarıda verdiğiniz numaralara ne yazık ki yardımcı olamıyor.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın abonemiz; Nakil edilecek adreste şebeke olmaması durumunda ücretsiz devir işlemi gerçekleştirilebilmektedir.İmzalamış olduğunuz Abonelik sözleşmenizde nakil ile ilgili maddeler aşağıdaki gibidir. 5.20- Abone, nakil talep edilen adreste Kablo Sistemleri Altyapısının bulunması şartı ile abonelik hizmetinin başka bir adrese naklini talep edebilir. Nakil talebi üzerine Abone ile yeni bir sözleşme imzalanır, yeni sözleşmenin imzalanması ile işbu sözleşme kendiliğinden fesholur. Kampanyadan yararlanarak süre taahhüt eden Abone’nin, taahhüt süresinden önce Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklini istemesi durumunda, işbu Sözleşmenin 5.13 madde hükmü uygulanır. 5.13- TÜRKSAT, ilgili mevzuat çerçevesinde abone sayısının arttırılması amacı ile kampanyalar düzenleyebilir. Herhangi bir hizmete ilişkin kampanyadan yararlanan Abone, aynı hizmetle ilgili başka bir kampanyadan yararlanamaz ve bu kampanyalar birbiri ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanarak, aboneliğini belirli süre devam ettirmeyi taahhüt eden Abone’nin, taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkması, aboneliğini iptal ettirmesi, Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklini istemesi veya ödenmeyen fatura borcu nedeni ile sözleşmesinin feshedilmesi durumunda, kampanya kapsamında alınmayan cihaz ve kurulum bedelleri ile yapılan diğer indirim bedelleri Abone’den tahsil edilir. Bunun dışında Abone’den, cezai şart veya cayma bedeli adı altında herhangi bir ücret talep edilemez. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ufuk 29 Mart 2013

  Teşekkürler, ancak il müdürlüğünü aradığımda benden ilgili bölgede hizmet verilmesi için dilekçe vermem gerektiği, bunun büyük ihtimalle olumsuz cevaplanacağı ve bu cevapla birlikte tüketici mahkemesine gitmem önerildi. İşi biraz uzatmak gibi görünüyor bu. Her geçen süre, alamadığım bir hizmet için fatura ödüyorum. acilen çözüm bulunup aboneliğimin benden bir ücret talep edilmeden iptalini rica ediyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın Abonemiz; 1714130 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön