03 Temmuz 2013

Uydunet Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Bugün 2 Kez tarife değişikliği için aradım. Her ikisinde de sistemlerinde bir arıza olduğunu ve yeni duyurulan bir tarife nedeniyle geçiş yapamayacaklarını ve daha sonra tekrar aramam gerektiğini söylediler. Sistemlerinde arıza olan bir tarifeyi neden duyurduklarını, altyapı kurmadan neden tarife açtıklarını sordum.

10485 sicil no lu çağrı görevlisi azarlar bir tarz ile ileride yeniden aramam gerektiğini belirtti. Tavrı hoşuma gitmediği için şikayet le ilgili bir başka birime aktarmalarını istediğimde böyle bir birimleri olmadığını, şikayeti ancak bölge müdürlüğüne faks la iletebileceğimi söyledi. En kısa sürede tarife değişikliği yapılarak tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Ekrem 76 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem 15 Temmuz 2013

  web üzerinden kendi sorunumu kendim çözdüm bir hafta önce, şaka gibi zaten web üzerinden yapmışsınız diye cevap vermişler. devlet dairesi olduklarını bir kez daha kanıtladılar.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Temmuz 2013

  Sayın Abonemiz; 1879883 numaralı şikâyetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ekrem 06 Temmuz 2013

  devlet dairesi, bugün git yarın gel.

 • Ekrem 06 Temmuz 2013

  Bana hiçbir dönüş yapılmadı. uydunet böylece klasik bir kamu kurumu olduğunu göstermiş oldu. Kendim online işlemler menüsünden tarife değişikliği yaptım. Buradan verildiği iddia edilen cevap sadece göz boyamadan ibarettir. Yoksa klasik bir cevabı copy paste yapıp şikayeti cevapladım demekle müşteri memnuniyeti olmaz.

 • Ekrem 03 Temmuz 2013

  Henüz bana bir geri dönüş yapılmadı, beklemedeyim.

 • Kablo Net Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Sayın Abonemiz; 1879883 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön