19 Ağustos 2015

Uydunet Tamir Edilmeyen Cihazı!

Tam yedi gün evvel Uydunet cihazımız arızalandı. Sizi çağırdık, geldiniz. Yenisini dahi takmadan alıp gittiniz. Arıza ne zaman giderilecek diye soruyoruz, cevap veren yok. İlla E** G**' e mi ulaşalım?

BTK' ya mı başvuruda bulunalım? Bugün içerisinde tarafıma geri dönüş sağlanmaz ve en azından cihazım tamirden gelinceye dek, yenisi getirilmez ise avukatlarımla görüşmek durumunda kalacaksınız. Sadece buradan değil bütün sosyal medya hesaplarınız dan itibarınızı kaybetmeniz için canla başla çalışacağım. Affedersiniz, olmayan itibarınızı. İrtibat: 546 566 *****.

Caner 503 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3511764 numaralı şikâyetinizle ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup Teledünya Set Top Box cihazınızın garanti kapsamında tamir edilerek hat sahibine imza karşılığında teslim edildiği bilgisi sizlere belirtilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3511764 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön