22 Şubat 2013

Uydunet Tam Bir Fiyasko!

Uydunete üye oldum şu 2. 5 sene zarfında hep sorun hep sorun , hiç bir zaman hızı tam verdiklerini görmedim daha önce 60mbit tarifesinde iken 10mb hız veriyorlardı 10 kere eve geldiler gittiler. Ankara kaynaklı bir sorun dediler haftalarca beklettiler sonunda düzelttiler sonra 100mbit yaptık hızı şimdi aldığım hız 30mbit i geçmiyor 3 tane değişik laptopda ve cep telefonlarda denedim hız hep aynı Denizli den bir beyfendi ile görüştüm bana dediki yine büyük ihtimal Ankara kaynaklı sizin sorun, ben dışardan kontrolleri yaptım herşey normal gözüküyor dedi , bilgisayarıma teamviwer yükletti kontrol edilecekmiş, Ankara tarafından ama 3 gündür cevap bile vermiyorlar, herşeyleri hikaye servis yetersiz.

Görkem 121 Okunma

Cevaplar

 • Görkem01 Mart 2013

  kablolu baglantı da sorun giderildi teşekkür ederim çok ilgilendiler ama kablosuz baglantıda sorun devam ediyor napalım bizde kullanıyoruz , teknik servis hizmetiniz iyi ama herzaman arıza yapmasa bizde hep bu yola başvurmasak keşke

 • Kablo Net Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın abonemiz; 1647887 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede kablolu erişim ile yapılan hız testi sonucunda 100 Mbps hız değerine ulaştığınız bilgisi teyit edilmiştir.Kablosuz erişimde yaşanan hız düşüklüğü ile ilgili yeni bir bilgisayar ile deneme yapacağınızı belirtmeniz üzerine sorunla karşılaşılması durumunda tarafımızla irtibata geçebileceğiniz bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Görkem22 Şubat 2013

  Ve donmalar meydana geliyor ama bana önerdikleri sadece son model bir laptop alın demek oldu çünki Ankara öyle diyormuş !? Kendilerini hem dijital hemde gerçek ortamda dava edicez ve hakkımızı sonuna kadar arıyacağız çünki bize imzalatılan sözleşmede böyle bir madde bulunmamaktadır.Son olarakda söyliyeceğim aklı olan Uydunete geçmesin ne hizmet nede interneti 5 para etmez.

 • Görkem22 Şubat 2013

  22.02.2013 saat 21.14 de Ömer Şentürk isimli uydunet teknik servis çalışanı evimize geldi, kendisi yanında getirdiği laptopla birkaç test yaptı sonra telefonda İsmail Erşen isimli diğer bir çalışanı evimize davet etti, İsmail beyinde kendi laptop'u ile yaptığı testlerde 20-40mb hızlar aldığını gördüm ve kendisinin dediği aynen şu evet bağlantınız biraz yavaş ve dalgalanmalar var ama bana Ankara'nın dediği şu bu 100mb hızı tam almanız için son model bir bilgisayar almam lazımmış...Hayatımda ilk kez böyle birşey duydum ve halbuki 1 hafta önce yeni aldığım i7 işlemcili bilgisayarla bile birçok kere test yapmış ve hep aynı yavaş internet hızı değerlerini almıştım.Tek sorun hızda değil hızın yavaş olmasını geçtim hızım 15 dakikada bir kopuyor

 • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın Abonemiz; 1647887 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön