20 Mart 2015

Uydunet Tam 30 Gündür Çözülemeyen Sorun.

25 MB hız kullanıcısıyım ancak şubat ayının 15 inden beri akşamları yalnızca akşamları kullandığım hız 1 MB e kadar düşüyor bu konuyla ilgili defalarca arıza kaydı vermem genel merkezle [email protected] adresinden görüşmeme rağmen defalarca servis ve çağrı merkezi arasında gidip geldikten sonra hız problemimin sebebi bölgede internet hizmeti veren cmts adı verilen aygıtta sıkışmadan kaynaklandığını ve bunun için yeni cmts takılması gerektiğini ancak ne zaman takılacağını servisteki arkadaşların da bilmediğini öğreniyorum.

Bir aydır bana 1 MB hız sağlayıp 25 MB hız fatura ediyorlar ve bu daha ne kadar böyle sürecek kimse bilmiyor, kısacası çok da umurlarında değil, faturayı ödemeye devam...

Ümit 523 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3125538 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemelerin neticesinde; Zonguldak Merkez ve Zonguldak Ereğli bölgelerinde internet altyapısında meydana gelen abone bazlı oluşan yoğunluktan dolayı, internet kullanıcıları tarafından akşam 20:00 den sonra bazı abonelerimiz tarafından yavaşlık hissedildiği konuyla ilgili, bağlı bulunulan direktörlük ile koordineli olarak çalışmalar devam etmekte olup, mayıs ayına kadar sonuçlandırılması öngörüldüğü belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3125538 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3125538 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön