27 Ağustos 2015

Uydunet Tam 26 Saattir İnternet Yok, Ne Zaman Geleceği İse Meçhul.

Öncelikle esnaf olduğumu belirteyim, İstanbul Bilgisayarın sahibiyim, teknoloji ürünleri Satış ve Teknik servis Hizmetleri sunmaktayım, malumunuz İnternetsiz ne satış yapabiliyoruz ne de teknik serviste cihaz onarımlarını yapabiliyoruz müşterilerimize mağdur olduk dünden beri tam tamına 12 adet PC ve yazıcı iade ettik zaten piyasalardaki durumlar belli iken bide üzerine 92.00 TL her ay ödediğimiz internet bedelinden faydalanamıyoruz.

26.08.2015 çarşamba günü sabah saat 10.00 civarlarında arıza kaydı bıraktım arkadaşlar 5 saat içerisinde müdahale edecekler dendi gelen olmadı, 5 defa arayıp arıza kaydı bıraktım 26 saat geçti hala bakan yok. Ayrıca her geçen saatte firmamız zarar etmekte... .

Şafak 530 Okunma

Cevaplar

 • Şafak31 Ağustos 2015

  Sayın; Uydunet bu siteye ilgileniyormuşsun gibi yorum yapmayı bırakın tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecek yazıyorsunuz ama hala bilgi veren olmadı gelip ilgilenen olmadı aynı zamanda sizleri tavsiye edip abone yaptığım esnaf komşularıma rezil oldum onlarında aboneliklerini iptal ettirmeleri için elimden gelenin çok daha fazlasını yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın çünkü ben sizin yüzünüzden kendi rezil oluşumu telafi etmem lazım hala internet yokkkkk. İlgilendiğinizde yok

 • Şafak27 Ağustos 2015

  Allah'a şükür Uydunet ve teledünyadan kurtuldum sonunda üyeligimi iptal ettirdim. Darısı diğer esnaf arkadaşlarımın başına iptal ettirmeleri için elimden geleninde fazlasını yapmaya çalışacagım. Halada sorunu çözemediler. Tebrikler

 • Şafak27 Ağustos 2015

  Şimdi şikayetimden hemen sonra beni enes bey aradı 05495050027 No.lu telefondan benimle dalga geçer gibi veremediği hizmet üzerinden size sinema kanalları paketi hediye edelim diyor. Benim derdim 2 gündür internet yok teledünya yok diyorum firma çalışanları beni arıza ile ilgili bilgilendirmek için aramıyorda sinema paketi vermek için arıyor gülüyorum hakikaten komik bu kadar kurumsallaşma olur, ve helal olsun diyorum bu memlekette böyle kolay paralar kazanılabiliyor, bizim gibi firmalarda internetsiz olduğu için 2 gündür zarar ediyor. Firma ve çalışanlar olarak moralimiz çok bozuk şuan iki müşteri daha gelip cihazlarını iade aldılar teşekkürler.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3586413 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde bulunduğunuz bölgede genel bir sorun olduğu bu duruma istinaden teknik ekibimiz tarafından bireysel olarak müdahale sağlanamadığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili 18615056 nolu kaydınız oluşturularak yetkili birim ve kişiler ile paylaşılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3586413 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön