Uydunet Sürekli Kopma...

Berat C. |

Yaklaşık 8 aydır Uydunet ve Kablo TV abonesiyim. Uydunet tam anlamıyla facia. 8 aydır eşim ve ben belki 500 defadan fazla müşteri hizmetleriyle görüştük. İnternete hiçbir şekilde bağlanamıyoruz. Telefon, laptop, iPad hiçbir şekilde. Arıza kaydı, şikayet kaydı ne varsa açtık. Hatta geldiler baktılar, her şey hep normal. Normal ama biz bağlanamıyoruz, en son bir ekip gönderdiler. Bana modemi değiştirin dediler. Bu modemle bu kadar olurmuş.

İyi de modemi siz bana verdiniz, her ay da parasını alıyorsunuz. Bu ne biçim iştir anlamadım. Abonelikten çıkayım diyorum 400 küsür lira ayma bedeli. Böyle bir pişmanlık olamaz. Kimseye ulaşamıyorum. Çağrı merkezi bizim yetkimiz sınırlı diyor. Kim yetkili diyorum, mail yazın diyor. Artık dava açma noktasına geldim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berat C.
  08 Ağustos
  12:47

  Aradan yaklaşık bir ay geçti. Modemi test için aldılar. Getirdiler. Hala aynı. Modem sorunsuz çalışıyormuş. Geldiler taktılar. Çalışmıyor. Ben böyle bir şirket böyle bir hizmet anlayışı daha görmedim.netmaster modemler ayrı bir facia. Böyle şirketler kesinlikle ifşa edilmeli. İnsanları kandırmayı çok iyi biliyorlar. Artık tüketici mahkemesine başvuracağım.

 • 15 Temmuz
  17:29

  Sayın Abonemiz;

  5926927 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek internet hizmetinizde yaşadığınızı belirttiğiniz kopma problemleri ile ilgili teknik ekip tarafından herhangi bir müdahale istememeniz ve görüşmenin tarafınızca sonlandırılması nedeniyle işlem sağlanamamaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 14 Temmuz
  18:58

  Sayın Abonemiz;

  5926927 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimiz tarafından irtibata geçildiğinde müsait olmadığınızı belirterek dönüşte bulunacağınız yönünde bilgi aktarımı sağlamanız üzerine işlem gerçekleştirilememiştir.

  Duruma ilişkin 14.07.2016 18:56 'da tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza tekrar geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Berat C.
  14 Temmuz
  18:02

  Hala ulaşacaksınız bana.

 • 12 Temmuz
  18:23

  Sayın Abonemiz;

  5926927 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 11 Temmuz
  11:27

  Sayın Abonemiz;

  5926927 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.