Uydunet Sürekli İnternet Bağlantı Sorunu Var!

Fatih D. |

Bir yıldan daha uzun süre önce Türksat Kablo TV ve Uydunet internet hizmeti kullanmak üzere firma ile iki yıllık taahhüt sözleşmesi imzaladık. Hizmet almaya başladığım günden bu zamana kadar en az ve abartısız 30 (Otuz) kere arıza kaydı bıraktım her gelen eleman kendince sorunu çözdü ancak hiçbir çözüm kesin çözüm olmadı en fazla 15 (Onbeş) gün sonra sorun tekrar ortaya çıkmıştır.

En son aramalarımda il müdürlüğüne 25.03.2015 tarihinde şikayet kaydı oluşturulacağını ve ilgili birim tarafından bilgi verileceği söylendi ancak herhangi bir dönüş olmadığı gibi sorunda çözülmedi. Firmanın benden tahsil etmiş olduğum bedele karşılık sözleşmede belirtiği hizmeti kesintisiz olarak vermemektedir.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  21 Nisan
  23:22

  Öncelikle Abonelik sözleşmesi 5.4.maddesinde değil 5.5. maddesinde söylediğiniz ifade geçiyor. Ancak çalışanınız kurmaya geldiğinde bu sorun hakkında herhangi bir bilgi vermedikleri gibi üzerinden 1 yıldan uzun süre geçince ve benim ısrarlarım üzerine böyle bir problemden bahsedilmesi tüketiciyi aldatmaya yönelik bir işlem olarak görüyorum. . Şimdi aradan zaman geçiyor ve taahhüt imzalandıktan sonra problem olduğu hakkında bana bilgi veriliyor. Bana bu bilgiyi kuruluma gelen arkadaşlarınız söylemiş olsaydı bende sizden hizmet almazdım 1 yıldan uzun süredir ödemiş olduğum ücretin karşılığını almak için o kadar uğraşmazdım. Tamire gelen personeliniz bile başka bir firmadan hizmet almam gerektiğini tavsiye ederek ne kadar çözüme hevesli olduğunu bana yeterince göstermiştir. İşlerini bu kadar profesyonel ve kolayca çözen çalışanlarınız olduğu için sürekli benim gibi aboneleriniz tarafından bu sayfalarda sürekli yer alacağınıza eminim.

 • 19 Nisan
  13:34

  Sayın Abonemiz;

  3187781 nolu şikâyetinize istinaden 18-04-2015 tarihinde oluşturulan 17271351 nolu çağrı kaydınız neticesinde ankastre hattınız üzerinde sinyal düşüklüğü tespit edilmiş olup, tarafınıza bilgisi verildiği tespit edilmiştir.

  Abonelik Sözleşmesinin 5.4 maddesi gereğince işlemler yapılmaktadır.

  5.4- Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızalan, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. Abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen arıza ve kesintilerden Abone sorumludur; bu durumlarda Abone TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

 • 18 Nisan
  17:16

  Sayın Abonemiz;

  3187781 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.