29 Eylül 2014

Uydunet Sürekli Bağlantı Kopuyor.

Yaklaşık 5 ay önce Uydunet internet paketine üye oldum.Kullanmaya başladığım ilk günden itibaren günde en az 2-3 kere bağlantı kopması yaşıyordum.2-3 kez servis geldi,yaptık dediler sıkıntı devam etti.Son bir haftadır kopmaların sayısı günde 10'u bulunca bir hafta içinde 3 kez arıza kaydı bıraktım.Bırakın gelmeyi arayan soran bile olmadı.İl müdürlüğüne dilekçe gönderdim,arayan soran yok.Ben size para veriyorsam karşılığını isterim.Eğer alamazsam bu hak ihlaline girer,iş mahkemeye kadar gider.

Nizamettin 725 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2719529 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemelr sonucu , adresinize teknik ekip yönlendirilmiş olup modem arayüz ayarları yapıldıktan sonra modem kablosuz frekans kanal ayarı değiştirilerek sorun giderilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2719529 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2719529 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön