Uydunet Sürekli Bağlantı Kopuyor.

Nizamettin K. |

Yaklaşık 5 ay önce Uydunet internet paketine üye oldum.Kullanmaya başladığım ilk günden itibaren günde en az 2-3 kere bağlantı kopması yaşıyordum.2-3 kez servis geldi,yaptık dediler sıkıntı devam etti.Son bir haftadır kopmaların sayısı günde 10'u bulunca bir hafta içinde 3 kez arıza kaydı bıraktım.Bırakın gelmeyi arayan soran bile olmadı.İl müdürlüğüne dilekçe gönderdim,arayan soran yok.Ben size para veriyorsam karşılığını isterim.Eğer alamazsam bu hak ihlaline girer,iş mahkemeye kadar gider.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  11:28

  Sayın Abonemiz;

  2719529 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemelr sonucu , adresinize teknik ekip yönlendirilmiş olup modem arayüz ayarları yapıldıktan sonra modem kablosuz frekans kanal ayarı değiştirilerek sorun giderilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 29 Eylül
  15:58

  Sayın Abonemiz;

  2719529 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 29 Eylül
  10:38

  Sayın Abonemiz;

  2719529 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.