22 Haziran 2016

Uydunet Sürekli Arıza!

Ya sürekli arıza sürekli bakım. Ben aramaktan bıktım siz arızayı gideremediniz. Uydunet ile ilgili değil Tedaş ile ilgiliymiş banane ben hizmeti sizden alıyorum Tedaş'tan değil. 4-5 gündür ne nete girebiliyoruz ne TV izleyebiliyoruz. Elektrikler kesilince sizi mi arıyoruz? Ne kadar güzel ya suçu at başkasına. Bu sizinle Tedaş arasında beni hizmetten mahrum et sonra Tedaş'a suç at. Müşteri temsilcisini arıyorum bölgenizde elektrik kesintisi olmuş diyor. Evde ışıklar yanıyor bilgisayar açık netin elektriği kesiliyor sadece benim evde jeneratörde yok. Para almaya gelince 1 gün gecikmede yaptırım olarak faiz koy, hizmete gelince bekle düzeltsinler. Hem neredeyse dünyanın en pahalı ı
internetini kullan hem de sürekli kesinti. Biraz insaf bu millete.

Hüseyin 215 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi24 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5783572 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından iletilen bilgi kapsamında, bulunduğunuz bölge şebekesine ait bölümde farklı bir internet servis sağlayacısı tarafından 20 ila 23 Haziran tarihleri arası kazı çalışması yapıldığı ve çalışma sırasında elektrik kablolarının koparılması nedeniyle binalara sinyal gönderen saha dolaplarında yaklaşık 5 - 6 saatlik elektrik kesintisi meydana geldiği bildirilmiştir. Saha dolapları içerisinde yer alan akülerin kapasitesi oranında elektrik takviyesi sağlanmış olup sürenin uzaması sebebiyle yalnızca 1 - 2 saate yakın hizmet verilememiştir. Teknik ekiplerimiz tarafından daire içerisinden kontrol sağlanabilmesi adına oluşturulan arıza kaydınıza 24-06-2016 17:36 itibariyle yapılan müdahale kapsamında sorun bulunmadığını beyan etmeniz üzerine kontrol sağlanamamıştır. Herhangi bir arıza durumunda gerekli müdahalenin 5 saat içinde gerçekleşeceğini öngörerek -haftanın 7 günü 09:00 ~ 22:00 saatleri arası- arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5783572 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5783572 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön