Uydunet Sorunumla İlgilenmiyor!

Arzu S. |

Uydunet'e daha önce yaptığım şikayetim hala çözülmediği gibi yanlış beyanlarla oyalanıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu S.
  09 Nisan
  17:46

  Daha önce de defalarca dediğim gibi yine baştan savıldık ama bu sefer kendi yalanlarını kendileri ortaya çıkardı. DNS ayarlarımızın sürekli değiştiğini ve PC mizde virüs olduğunu söylemişlerdi, bende tekrar müşteri hizmetlerini aradım. DNS ayarlarımızla oynanmadığını ve virüs programımız olduğunu beyan ettim. Bunun üzerine karşıdan bağlandılar, DNS ayarlarımızın otomatik olduğunu PC mizde virüs bulunmadığını doğruladılar. Gelgelelim ben yine internetimi kullanamıyorum hala hiçbir şey yapılmıyor.

 • 04 Nisan
  14:45

  Sayın Abonemiz;

  3155725 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 23-03-2015 itibari ile tarafımıza iletmiş olduğunuz 3132119 nolu şikayetinize istinaden yetkili birimlerimize gerekli yönlendirmeler yapılmış olup konu ile ilgili bilgisayarınızda virüs tespit edildiği ve sürekli DNS değiştirilmesi nedeni ile sorun yaşadığınız belirtilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 03 Nisan
  12:40

  Sayın Abonemiz;

  3155725 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.