Uydunet Sorunu Çözmek İçin Muhataplara Ulaşamıyorum!

Onur T. |

21. 07. 2013 tarihinde Modem Bizden Kampanyasına katılmak için 4440126 dan Turksat'ı aradım. Abone Merkez Ankara Adres :Turan Güneş Bulvarı Cezayir Cad. No:6/ATelefon :0312 441 82 Posta: Ankara@orjintelekom. com şubesine başvurmamı söylediler. 25. 07. 2013 tarihinde bizzat başvurmak için gittim.

30 dakika sırada bekledim L*** Bey sistemimiz yok diyerek telefonla arayın dedi. 2 gündür arıyorum cevap veren yok. Dün öğleden sonra gittiğimde de telefon çalıp çalıp duruyordu açan yoktu. Zaten 1 kişi çalışıyor koskoca merkezde. Bu nasıl bir hizmet anlayışı. Kim ilgilenecek, açıkcası merak içerisindeyim. Bu tarz insanları çalıştırmak Turksat gibi köklü kuruluşun itibarını zedeler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel Davranış Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  14:24

  Sayın Abonemiz;

  1925659 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir
  .
  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Onur T.
  29 Temmuz
  12:48

  28. 07. 2013 saat 14. 31 de İstanbul Merkezden aradılar güya sorunumu çözecekler. Daha da sorun oluşturuyorlar. Arkadaş anlamıyorum yani kablolu modemden kablosuz modeme geçmek bu kadar zor mu? Yapacağınız kablosuz modem getirmek verin ben takayım. Arayan görevli diyor ki bir de kablosuz modemi takacağız yeni hat çekeceğiz eski hattı iptal ettirmek için bizi tekrar arayın. (tabi bulabilirsek, açarsanız). Yani kabloluyu çıkarıp kablosuzu takmak aklına gelmiyor benim işimi daha da zorlaştırıyor. Her şeyi biz mi düşünmek zorundayız. Ne zaman işini seven, yapan insanlar devralacak bu konuyu. Allah tan ben aradım başka bir merkezle hallettim işimi. UYDUNET e kalsak yandık.

 • Onur T.
  28 Temmuz
  14:58

  28.07.2013 saat 14.31 de aradılar güya sorunumu çözecekler. Daha da sorun oluşturuyorlar. Arkadaş anlamıyorum yani kablolu modemden kablosuz modeme geçmek bu kadar zor mu? Yapacağınız kablosuz modem getirmek verin ben takayım. Arayan görevli diyor ki bir de kablosuz modemi takacağız yeni hat çekeceğiz eski hattı iptal ettirmek için bizi tekrar arayın. (tabi bulabilirsek,açarsanız).Yani kabloluyu çıkarıp kablosuzu takmak aklına gelmiyor benim işimi daha da zorlaştırıyor. Her şeyi biz mi düşünmek zorundayız. Ne zaman işini seven, yapan insanlar devralacak bu konuyu. Allah tan ben aradım başka bir merkezle hallettim işimi. UYDUNET e kalsak yandık.

 • 26 Temmuz
  15:58

  Sayın Abonemiz;

  1925659 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.