29 Ağustos 2013

Uydunet Sorunlara Kalıcı Çözüm Sağlamıyor!

Şirketinizin internet sağlayıcısı Uydunet'e neredeyse ayda 2 kere arıza kaydı bırakmaktayım,
sorun geçici olarak çözülmekte ancak kalıcı bir çözüm sağlanamamaktadır. Bina dağıtım şebekesinden kaynaklandığı söylenen bağlantı sorunumun en kısa zamanda çözümlenmemesi halinde taahhütü ve Türksat Kablo A. Ş ile imzaladığım sözleşmeyi iptal edeceğimi, hizmet alamadığım bir servisle ilgili taahhüt bedelini tahsil edemeyeceğinizi , tüketici hakem heyeti ya da mahkeme kanalıyla gerekli başvurumu yapacağımı bildirir, yardımlarınızı rica ederim.

Ozan 69 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1981618 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Ozan 02 Eylül 2013

    uydunet sorunu hala devam ediyor teledünya arızası da hediyesi.sanırım bu firma hizmet yerine arıza hediyeliymiş yanlış anlamışım.kimseye tavsiye etmiyorum

  • Kablo Net Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1981618 nolu şikayetinizde belirtmiş olduğunuz sorunu farklı platformlardan da ilettiğiniz için durumunuz takibimizide olup en kısa süre içerisinde sonuçlanması için gerekli işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön