22 Ekim 2016

Uydunet Sinyal Yok...

Ben Uydunet'ten hem TV hem internet kullanıcısıyım, bugün öğlen itibariyle başlayan ve halen devam eden sıkıntım sinyal olmaması. Hem internet hem TV kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda hatları sürekli meşgule düşüyor kimseye ulaşamıyorum. Bu sorumsuzluk nedir anlayamıyorum. Birileri açıklama yapmıyor. Şikayetçiyim kurumsal sanıyordum değilmiş. Sorununun giderilmesini istiyorum.

Tc 619 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6751852 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmek üzere aranılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Çağrı Merkezimize yaşanan yoğunluk sebebiyle ulaşımda sorun yaşanabilmektedir. Yaşanan aksaklık için özür dileriz. 21.10.2016 tarihinde Adana ilimizde genel arıza meydana gelmiş olup, arızanın en kısa sürede giderilebilmesi için çalışmalar yapılmıştır. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına yapılan çalışmalar kapsamında abonelerimiz bellirli sürelerde etkilenmiş olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmiştir. Adana ilimizde meydana gelen genel arıza sonuçlanmış olup hizmetler yeniden aktif konuma gelmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6751852 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6751852 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön