02 Mayıs 2013

Uydunet Sebepsiz İnternet Kesintisi!

Haftanın en az 2-3 gecesi, bilgilendirmeler ardından yapılan iyileştirme kesintilerinin ardından, gün içerisinde de kesintiler yaşamaya başladım. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Telefon ile de ulaşılamıyor ilgili firmaya. Her ay 80 tl civarı fatura ödüyorum, fakat toplamda ayın 3-4 günü internet kullanamıyorum.

Firma yetkililerine de hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Bu şikayet firmaya iletildikten sonra lütfen beni aramasınlar. Zaten o zamana kadar internetim gelmiş olacak. İnternetimi sebepsiz yere kesmeyin ve beni rahatsız etmeyin lütfen. Fakat herkes bu firmanın basit yöntemlerle hizmet kestiğini bilsin. Herhangi bir yaptırım da uygulanamıyor.

Murat 99 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1774371 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1774371 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön