04 Ağustos 2014

Uydunet Ping Sorununu Çözmediler!

2 senedir bu Uydunet'i kullanıyorum. Her hafta kesin minimum 1 yada 2 kere arıza bakımı için gelirlerdi( arıza olmadığı zaman gelmiyorlar zaten, düşünün ne çok arıza oluyor) bu ara ben artık internetten çok Uydunet'e telefon parası ödediğimi farkedince, arıza kaydı bırakmamaya ve uğraşmamaya başladım.

Şu anda online bir oyun oynuyorum, oyunda herkesin pingi 50 civarı iken benim bir 800 oluyor bir 90 oluyor. Arıza ekibini arıyorum ve özellikle geldiklerinde kapıyı çalsınlar diye belirtiyorum ama geliyorlar ve aşağıda hiçbir şey yapmadan gidiyorlar. İşin garibi sorunu hallettik diye not bırakıyorlar. Artık adam akıllı bu internet 2 gün içinde yapılacaksa yapılsın yapılmayacaksa da üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

Soydan 902 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2602812 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemede 03.08.2014' de teknik ekiplerimizin yapmış olduğu müdehale neticesinde online olarak oynamış olduğunuz oyun sitesi dışında herhangi bir PING sorunu yaşamadığınız, hattınızda ve sinyallerinizde herhangi bir sorun olmadığı bilgisi tarafınıza aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2602812 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön