Uydunet Ping Sorunu Çözülmedi...

Batuhan D. |

Yaklaşık 3 yıldır Uydunet abonesiyim. Kullandığım ilk yıl gayet memnundum. Ama şu an yeni yaptığım taahhütte ping değerim 150' nin altına inmiyor. Ayrıca 10mbit sınırsız paketini kullanmaktayım. İnternette sürekli bir donma kasma olmakta. Firmaya bunu bildirdiğimde modemden kaynaklı dediler. Bunu firmaya belirttiğimde ayarlarınız doğru deyip geçiştiriyorlar.

Ayrıca servis yetkilisi olarak gönderdikleri arkadaş ping değeri nedir bilmiyor. Ben bu şikayetimi defalarca ilettim ama bir çözüm bulamıyorlar. Bu kadar ilgisiz alakasız bir firma ben daha önce görmedim. Şunu burada belirtim ki beni Uydunet bağlayan tek şey 2 yıl taahhüdüm bulunması. İnanın taahhüdüm 500 TL gibi bir rakam çıkmasa 1 dk durmam bu firmada. Uydunet pişmanlıktır.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  16:25

  Sayın Abonemiz;

  5032801 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek arıza ekiplerimiz tarafından daire içerisinde kontrollerin gerçekleştirildiği bilgisi teyit edilmiş olup modeme gelen sinyal değerlerinde sorun bulunmadığı aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 09 Mart
  10:50

  Sayın Abonemiz;

  5032801 nolu şikâyetinize istinaden arıza ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller doğrultusunda bilgi alınabilmesi adına 09.03.2016 10:46 'da tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 07 Mart
  09:24

  Sayın Abonemiz;

  5032801 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.